11 veebruar 2011

Facebook uuendas fännilehti

Facebooki lehed saavad tänasest märtsini uued kujundused, mis on sarnased isiklikele profiilidele. Mitmed asjad vajavad ümberharjumist ja mõningad uuendused on üsna kummalised.

Siiski on turundajatele ja lehe omanikele ka palju häid uuendusi. Näiteks näed edaspidi, kui sinu fännilehele on lisandunud uusi kommentaare (võid tellida ka e-mailile). Selleks pead olema sisse logitud n.ö. fännilehena. Jah, just selline uuendus on ka nüüd tekkinud, mis annab võimaluse ka fännilehena kommenteerida (spämmida) teistel lehtedel.

Samas on võimalus lehtede omanikel ka enda nime ja profiiliga kommenteerida ettevõtte postitusi.

Enne, kui uue väljanägemise käivitad, vaata oma fännileht üle. Muudetud on profiilipildi laiust (200px asemel on see nüüd 180px) ning enam pole sõltuvust helesinisest taustast. Paljud fännilehe disainerid on profiilipildid just selle taustaga kokku sobitanud, nii et nüüd tuleks ka see ümber teha.

Sakid ei asu enam üleval vaid vasakul ääres, mistõttu neid väga märgata enam pole. Sakkide laius on ka vähenenud - 520px asemel 493px.

Need on mõningad uuendused ja muudatusi plaanitakse veelgi. Uuenduste info leiad siit, oma fännilehe saad uuendada sellelt lehelt.