10 mai 2011

Psühholoogia Sinule – Eesti esimene psühholoogiaajakiri

Üha enam tegelevad paljud meist eneseleidmise ja - arendamisega. Ikka selleks, et olla rahul iseendaga, oma suhete ja tööga.

Ajakiri "Psühholoogia Sinule" kirjutab suhetest lähedastega ja iseendaga, eneseleidmisest ja arendamisest, üheskoos ja üksi elamisest. Nõu annavad tuntud ja tunnustatud psühholoogid, lisaks õnnelike päevade ja kirglike toitude retseptid.

Psühholoogia puudutab meist igaüht ja algteadmised sellest aitavadki meil käituda-suhtuda-mõelda nii, et meie elu oleks õnnelikum. Ajakirjaga tahetakse murda Eesti inimeste eelarvamusi ja suhtumist psühholoogiasse kui millessegi inimkaugesse, meditsiinilisse ja hirmutavasse.

"Ajakiri ei lahenda kellegi eest tema probleeme, kuid toob välja eesti inimeste ehedad lood ja kogemused, millest õppida," kinnitab ajakirja peatoimetaja oUlvi Tüllinen. "Ajakirjaga teevad koostööd mitmed tuntud psühholoogid, oma ala spetsialistid, kes teavad, millest nad räägivad. Nii et lugeja võib kindel olla, et siinsed nõuanded-soovitused on pädevad ja neid tasub järgida," ütleb ta.

Psühholoogia Sinule ilmub iga kuu, üksikmüüki jõudis esimene number mai alguses. Esialgne tiraaž on 21 000, kaanehind 2.99 eurot.

Vaata lisaks:
www.psyhholoogiasinule.ee
Psühholoogia Sinule Facebook