01 juuni 2011

Alustab uus Eesti muusikakanal

1. juunil alustab tegevust tuliuus telekanal, mis toob ainsana Eestis ekraanile hetkel kuumad muusikavideod. Musakanali nimi leitakse avanädalal toimuval nimekonkursil. Hetkel on kanal eetris eksklusiivselt vaid Starmani digi-tv võrkudes üle Eesti.

Musakanal on ligi neli aastat tegutsenud telekanali SEITSE sõsarkanal. Musakanali arendusjuht Priit Pedanik ütles, et aeg oli küps uue sihtrühma jaoks toote turule toomiseks. “SEITSE on vaatajate poolt väga hästi vastu võetud – meil on ligi 400 000 vaatajat kuus ja keskmine vaatamisaeg on 20 minutit. Nüüd tahame pakkuda muusikat ka inimestele, kes eelistavad praeguse hetke raadiohitte,” lausus ta.

Musakanalil eetrisse tulevad muusikavideod on värsked, moodsad ja energilised. Musakanali peamine sihtrühm on eestlased vanuses 18-25. Musakanalil ei ole saatekava: parim muusika mängib Musakanalis ööpäevaringselt.

Starmani juhatuse liikme Indrek Ildi sõnul paneb ettevõte heal meelel õla alla kodumaise muusika arengule. “Just seepärast otsustasime lisada uue kanali juba esimesest eetrisoleku päevast alates Starmani digi-tv klientide programmivalikusse,” ütles Ild.

Kõigile noortele ja nooremeelsetele suunatud Musakanal mängib muusikat, mida võib kuulda raadiotest Sky Plus, Power Hit Radio või Energy FM. Musakanal võtab vastu ka uued Eesti muusikavideod, mis tähendab suurepärast väljundit alustavatele bändidele. Samuti korraldab uus telekanal pidevalt eetris ja erinevates sotsiaalmeediakanalites kampaaniaid, jagab ägedaid auhindu ja on väljas muusikaüritustel. Musakanal on meelelahutuslik ja aktiivne telekanal noortele, kes armastavad muusikat.

Musakanal on nähtav Starmani DigiTV M-, R-, L- ja XL-pakettides ning muusika teemapaketis.

Juhul, kui musakanalit programmivalikus näha ei ole, tuleb digiteleril või digiboksil teha uus kanalite otsing. Juhiseid selleks saab seadme kasutusjuhendist või Starmani klienditoelt telefonil 1770 ja e-posti aadressil klienditugi@starman.ee