12 juuni 2011

"Suvel võib!" ootab pulmakutset ja sääsetestis osalejaid

Suveõhtute sari "Suvel võib!" kutsub inimesi ka järgmisel nädalal telesarjas kaasa lööma. Osalisi oodatakse sääsetalvuse tuleproovi ning samuti palub meeskond endast teada anda pruutpaaridel, et pulmad teletegijate abil unustamatuks muuta.


"Otse-eetris pulmi pidada on nii eksklusiivne võimalus, et seda pakkumist lihtsalt peab kasutama. Seega andku järgmisel nädalal abiellujad edast meile kärmelt teada, et saaksime ühe elu tähtsündmustest unustamatuks muuta," tutvustas saatejuht Raimo Kummer.

Lisaks oodatakse saatesse kangeid mehi, kes sääsetaluvustestis osaleks ning neid inimesi, kes on meistrid koduveini või muu koduse joogikraami valmistamisel. Endast saab teada anda aadressile: suvelvoib@filmimees.ee

"Suvel võib!" on saatesari, kus erinevates Eesti nurkades aetakse asju, mis inimestele kuumal suveajal korda lähevad. Teravate, põnevate ja lõbusate teemade kõrval tasub vaatajatel olla tähelepanelik, sest saatemängudes osalemine tähendab kindlasti üllatusi.

"Suvel võib!" juhtideks on Raimo Kummer ja Ain Allas ning suvereporteriks Tuuli Kasemets. Saade on TV3 otse-eetris esmaspäevast neljapäevani kell 19.30.