14 november 2011

Elisa klient loeb Eesti Ekspressi ja Eesti Päevalehe digilehti tasuta

Elisa mobiilse interneti MiNT klient erakliendipakettides Medium, Strong ja ExtraStrong ja ärikliendipakettides Standard ja Premium loeb nüüd Eesti Ekspressi ja Eesti Päevalehe digiuudiseid arvutist aasta aega tasuta.

Elisa tootejuht Kertu Kriiski sõnul osutus Eesti Ekspressi, Eesti Päevalehe ja Elisa koostöö, kus Elisa kliendid said pooleteist kuu jooksul tasuta digilehti lugeda, vägagi edukaks ning seetõttu otsustati üheskoos edasi minna pikemaajalise pakkumisega. „Digilehtede populaarsus näitab, et inimeste meediatarbimise harjumused on viimaste aastatega tugevalt muutunud ning on-line väljaanded on tõusnud üha olulisemale kohale,“ lausus Kertu Kriisk.


Lugemisõiguse saamiseks tuleb Elisa kliendil registreerida end MiNT ühendust kasutades lugejaks veebilehel http://ajaleht.ekspress.ee/ ja/või http://ajaleht.epl.ee/?l=tn_epl. Järgnevatel kordadel enam salasõna ja parooli sisestada ei tule, tasuta lugemisõigus antakse automaatselt.

Digitaalsed ajalehed on hea innovatiivne võimalus lugeda oma lemmiklehte hoolimata asukohast, oluline on vaid arvuti ja interneti olemasolu. Nii on ajaleht väga hästi kättesaadav ka inimestele, kes elavad välismaal või reisivad tihti.

Eesti Ekspressi ja Eesti Päevalehe digiuudiseid saab arvutist aasta aega tasuta lugeda Elisa MiNT klient erakliendipakettides Medium, Strong ja ExtraStrong ja ärikliendipakettides Standard ja Premium Elisa. Tasuta lugemisõiguse saavad nii Elisa uued kui olemasolevad MiNT Arvutis pakettide kasutajad.