04 jaanuar 2012

Tallinna TV igakuiste vaatajate arv on ligi pool miljonit

EMORi telemõõdiku andmeil vaatas viimase kuu ajaga Tallinna TVd ligi 500 tuhat inimest. Detsembris tootis toimetus rohkem omakeelseid originaalsaateid ja ülekandeid kui mistahes teine Eesti telekanal. Neljal päeval detsembris oli päevas üle 100 tuhande vaataja ja 31. detsembril koguni 131 tuhat.


Tallinna TV peatoimetaja Mart Ummelase sõnul saavutati vaatajate arvu kahekordistumine mitte tõsieluseriaalide ega kistud naljasaadetega vaid väga heade kontserdi- ja spordiülekannetega ning uudistesaadetega. "Näiteks aasta kokkuvõtvat uudistesaadet, milles esinesid Hardo Aasmäe, Ignar Fjuk ja Aivar Riisalu, jälgis kokku üle 50 tuhande vaataja. Rock Hoteli aastapäevakontserti, Maailm samme täis kontserti ja Tartu poistekoori esinemist koos Jassi Zahharoviga nautis igaühte samuti poolsada tuhat Tallinna TV vaatajat," lisas Ummelas.

Tallinna TVl on palju vaatajaid ka Põhja-, Lääne- ja Lõuna-Eestis, mis näitab, et Tallinna TV siirdumine vabalevisse on olnud igati õigustatud.

2012. aastal keskendub Tallinna TV senisest enam uudistesaadetele. Õhtune programm algab kell 18.20 lühiuudistega, milles esitletakse ka uudiste põhisaate "TÄNA" tähtsamaid teemasid. Põhiuudised korduvad ka öises programmis ja järgmisel hommikul kell 9.00. "Tallinna TV kasvatab uudiste areaali ka mujale Eestisse ning rikastab märgatavalt Info TV uudiste mahtu ja sisu," lisas uudistetoimetuse juht Revo Raudjärv.