08 veebruar 2012

Ilmus eestikeelne hambaravi ja tervislikke eluviise tutvustav ajakiri

Ajakirja esimene number "Dr Smile" on nüüd saadaval ja ilmub edaspidi neli korda aastas. "Olen elevil, sest see on Eesti esimene ajakiri, mis tutvustab esmakordselt nii põhjalikult suuhügieeni ja tervislikke eluviise puudutavaid teemasid" kommenteeris Meeme Mõttus, ajakirja väljaandja ja CityMed Grupi asutaja.


Idee ajakirjast oli Mõttuse peas juba pikemat aega, kui ta mõtles laiemalt, kuidas muuta Eesti hambaravi veelgi paremaks. Ta koges tööaastate jooksul, et paljudel inimestel on mitmed eelarvamused ja müüdid seoses suuhügieeniga. See andis tõuke ajakirjale, mis neid teemasid põhjalikult ja regulaarselt käsitleb.

Ajakirjas Dr Smile on lood tervislikest toitumisviisidest, viimase aja arengutest hambaravis, kasulikud nõuanded hammaste õigest hooldusest, juriidilist nõu andev nurgake ja reisiinfo. "Hambad on üks osa vaimsest ja füüsilisest heaolust. Kui hambad ei ole terved, siis tõenäoliselt on ka teisi tervise probleeme. Naeratus on inimese heaolu indikaator" ütleb Meeme Mõttus, kellel on üle 20 aasta hambaravi kogemust.

Järgmine Dr Smile ilmub mais, ajakirja levitatakse koos juhtimisajakirjaga Director ja jagatakse CityMed klientidele.