15 veebruar 2012

TV3 vahetab programmijuhti

Telekanali TV3 programmijuhi ametisse asub Urmas E. Liiv, kes alustab tööd juba järgmisel nädalal. Mikko Silvennoinen lahkub Eestist Soome ning asub tööle SuomiTV juhina.


"Mul on väga kahju lahkuda niivõrd pühendunud, kirgliku ja mõnusa meeskonna juurest, kuid tean, et alustatud projektid jätkuvad ning TV3 ootab ees suurepärane kevad. Kaks minu lemmikut on näiteks uus ja positiivne "Tantsi tagumik trimmi" ning uute osadega jätkuv "Sind otsides". Töö käib juba ka mitmete saadete-sarjadega, mis on eetrisse planeeritud aastal 2013," rääkis Silvennoinen.

Silvennoineni kinnitusel tõestas töö TV3s, et Eesti on võimas televisioonimaa, sest eestlased armastavad väga telerit vaadata. Eestis saadud kogemuse eest on ta väga tänulik ning leiab, et eestlaste ideed väärivad laiemat tähelepanu: "Mitmed kohalikud saateformaadid võiks ka mujal populaarseks saada. Samuti tõstaksin esile "Seitsmeseid uudiseid", mis on uudisteformaadi jaoks väga hea kombinatsioon tõsisest ja meelelahutuslikust ajakirjandusest."

MTG Eesti telekanalite juhi Priit Leito sõnul tunneb uus programmijuht televaldkonda väga hästi ning tal on kindel soov TV3 Eesti teletaeva tippu tõsta. "Kindlasti on tema liitumine TV3 meeskonnaga meie jaoks rõõmustav ja positiivne samm," märkis Priit Leito.