10 jaanuar 2013

Tallinna Lennujaam asub levitama glamuurset elustiiliajakirja PULSS

Urbanistliku elustiili ajakiri PULSS alustab aastat lennukalt. Koostöös Tallinna Lennujaamaga hakatakse väljaannet levitama eksklusiivselt kõigis lennujaama kohvikutes, business lounge'is ja terminalides. Seega muutub PULSS sisuliselt kõigi Tallinnast väljuvate lendude pardaajakirjaks ning suurima loetavusega ajakirjaks Eestis!Samuti suurendatakse trükiarvu, lisatakse nii inglise kui venekeelsed sisukokkuvõtted ning kasvatatakse ajakirja mahtu. Glamuurse kvaliteetajakirja kaanepersoonidena esitletakse jätkuvalt vaid A-kategooria staare!

PULSS on glamuurne urbanistliku elustiili ajakiri, mida levitatakese pealinna nooblimates restoranides, lounge'ides, butiikides, paremate hotellide lobbydes, spades, ilusalongides, spordiklubides, automüügiesindustes, Statoil Eesti teenindusjaamade kohvikutes, SmartLynx Airlines'i charterlendude pardal (ca 12 000 reisijat kuus), SEBE Täistunni Ekspressi istmetaskutes (ca 32 000 reisijat kuus) ning teistes väärikates meelelahutuspaikades ja teenindusasutustes, klientidele tasuta.
Ajakirja tellijaskonna hulka kuuluvad lisaks Swedbanki kuldkliendid ja privaatpanganduse kliendid. Tänavu tõuseb ajakirja lugejaskond hinnanguliselt ca 170 000 inimeseni per number! Lisaks on PULSS sirvitav veebis ning sellest ilmub versioon iPadi jaoks.

Kaastööde ning reklaamihuvi korral võtke meiega ühendust.