26 veebruar 2013

Sony Pictures Television lansseerib uue telekanali

Sony Pictures Television toob Baltikumis turule uue telekanali nimega Sony Turbo, mis on Eesti televaatajatele STV vahendusel nähtav alates 27. veebruarist, Elioni vahendusel alates märtsist.

Sony Turbo on meelelahutuskanal, mis on mõeldud eelkõige 20-40-aastastele meestele. Uus telekanal toob televaatajateni Hollywoodi ja teiste rahvusvaheliste filmistuudiote filmid, põnevikud, märulid, kaasahaaravad sarjad ja teravmeelsed komöödiad.


Sony Pictures Entertainment CEEMA asepresidendi Lyle Stewarti sõnul lähtuti Sony Turbo programmi kokkupanemisel just meeste eelistustest. “Sony Turbo köidab vaatajat energilise, humoorika ja adrenaliinirohke programmiga. Oma annuse saavad uuest kanalist kätte nii põnevate filmide kui sarjade austajad – meelelahutust jätkub erinevas vanuses meestele,” rääkis Stewart.

Sony Turbo kanalilt saab näha saateid ja sarju nagu “Firma”, “Seinfeld”, “Dexter”, “Kaitsjad” (The Defenders), “Vastulöök (Strike Back), “Langus” (Killing Time), “Bamma”, “C.S.I.: Kriminalistid”, “Räpane Mackey” (The Shield), “Bleach”, “Konfiskeerijad” (Operation Repo) ja “Chuck”.

Sony Turbo on Sony Pictures Television Network grupi teine telekanal Baltikumis. Televaatajatele tuttav Sony Entertainment Television jõudis eestlaste teleekraanidele 2010. aastal ning on nähtav kõigis Balti riikides.