03 september 2013

Ilmus Vanemuise hooajakiri „Ramp“

Tänavune sügis on juba neljas, mil Vanemuine alustab oma uut teatriaastat hooajakirja „Ramp“ üllitamisega.

Hooajakiri „Ramp“ on leidnud meie teatri sõprade seas väga head vastukaja, sest mahukas ajakiri tutvustab põhjalikult nii vanemuislasi kui ka hooaja jooksul etenduvaid lavastusi.Nagu ikka saab „Rambist“ lisaks lavastuste tutvustustele lugeda põnevaid persoonilugusid. Tänavune kaanepoiss on ürgsarmikas Hannes Kaljujärv, kes on Vanemuise teatris töötanud kõrvalehüpeteta ligi 35 aastat. Intervjuudest saab veel teada, miks balletilegend Elena Poznjak ei suuda elada ilma tööta, ooperisolist Jaan Willem Sibula erakordsest teest lavale, trummilööja Margus Tammemäe raskest saatusest ja paljust muust. Lisaks lavalaudadelt tuntud inimestele, kajastab Ramp ka nende ametite esindajaid, kes tavaliselt rambivalgusesse ei satu.

Lisaks värskele repertuaarülevaatele leiab viimastelt lehekülgedelt Vanemuise 2013/2014 hooaja mängukava.

Ajakirja koostas teatri pressiesindaja Ave-Marleen Rei.

Vanemuise hooajakiri „Ramp“ jõuab otsepostitusena kõikidesse Eesti koolidesse, samuti kõikidesse raamatukogudesse üle Eesti ning septembrikuu jooksul ligemale tuhandele Vanemuise sõbrale koju kätte.

„Ramp“ on hinnaga 2 eurot müügil kõikides Vanemise teaterimajades, samuti võetakse ajakiri kaasa ringreisidele üle Eesti.