09 september 2015

BMA avab uue telekanali – Kanal 1+

Suurbritannia tele-ettevõte Baltic Media Alliance Ltd. (BMA) avab uue telehooaja algul Eestis uue telekanali "Kanal 1+". Tegemist on eestikeelsele auditooriumile suunatud meelelahutusliku koguperekanaliga. Uue telekanali programmi põhiosa moodustavad filmid, seriaalid, telemängud, erinevad meelelahutussaated, reality-showd, elustiilisaated, lasteprogrammid jne.Baltic Media Alliance Ltd. loodava kanali programm hakkab koosnema Venemaa, Ukraina, Lääne-Euroopa ja USA programmitootjate toodangust.

"Mõte tutvustada eestlastele lähemalt kvaliteetset ja kallilt toodetud Venemaal ja Ukrainas valminud meelelahutuslikku televisiooni on meil olnud juba mitu aastat," ütles Baltic Media Alliance Ltd. direktor Margus Merima. "Esialgu on põhirõhk nendel programmidel, millele BMA kontsern on juba näitamisõigused omandanud," lisas Merima.

"Kanal 1+" turundus- ja müügitööd teostab BMA Estonia OÜ. "Tahame alustada septembri lõpus või hiljemalt oktoobri algul," sõnas BMA Estonia OÜ direktor Irina Kozõrenko. "Kõik eetrisse minevad saated saavad eestikeelse tõlke. Kanali keel on eesti keel," täiendas Kozõrenko.

"Loodame, et vaatajate huvi saab olema suur," sõnas Irina Kozõrenko.

"Uute meediakanalite avamine Baltimaades on osa BMA pidevast pikaajalisest strateegiast," sõnas Margus Merima. "Olles tõenäoliselt üks suurima kogemusega meedia-ettevõte Baltimaade turul, jätkame erinevate meediaprojektide arendamist nii selles regioonis kui ka kaugemal," lisas Merima.